Времето

Общински турнир по футбол на малки врати - 08.07.2012г.
Понеделник, 09 Юли 2012 12:32

P7080354

Рекордно високите температури не можаха да попречат на истинските футболни фенове и отборите в поредния кръг на Общинския турнир по футбол на малки врати . Въпреки отчитаните 35-градуса през деня, отборите  не се притесниха от горещината и предложиха добри мачове за публиката на стадион „Граничар” в Драгоман на 08.07.2012г, където се изиграха 9 срещи.

Срещите се играха на малки вратички с полувремена от  по 20 минути, с 5-минутна почивка и с отбори  по 6 души на терена. Съдиите бяха двама – Димитър Мишев и Илия Иванов.

Въпреки горещината  бяха постигнати редица отлични резултати, а битката бе доста оспорвана за радост на публиката.

„Община Драгоман” – „Габер” – 4:1

В един от мачовете бяха поставени два рекорда - 1. „Най-убедителна победа” на отбора на „Община Драгоман” над отбора на „Опълченците” с 15:1, и 2. „Най-много отбелязани голове” в един мач от един човек, а именно кмета на общината Андрей Иванов, който отбеляза 7 гола във вратата на „Опълченците”.

В петък 13.07.2012г. от 19:00 часа ще стане ясен победителя от турнира, който ще бъде определен в директен сблъсък между съставите на „Граничар” и „Община Драгоман”.

Двата отбора имат стари сметки за уреждане защото отбора на „Граничар” е съставен от предишните отбори на „РДГП” и „Гударите”, които още от Общинския спортен празник имат да си връщат на отбора на общинарите за загубата. Тогава мача на общинарите с „РДГП” бе равен, но недостатъчен за граничарите за да отидат на финал, а отбора на „Гударите” загуби финала с 0:2.