Избори

Банер

!

Банер

Профил на купувача от 13.03.2017г.

Е - правителство

Банер

СОУ "Христо Ботев"

Банер

ОИЦ

Банер

Търсене

Easy Pay

Банер

Посетители

В момента има 55 посетителя в сайта

Времето

Транспорт
Петък, 18 Юни 2010 16:43

Разписание на железопътния транспорт може да намерите ТУК  

 razpisanie 1 

razpisanie 2

 




 

СЕДМИЧНО РАЗПИСАНИЕ НА ОБЩИНСКИТЕ АВТОБУСНИ ЛИНИИ НА ОБЩИНА ДРАГОМАН


ПОНЕДЕЛНИК

ПЕТЪК

06:00 Драгоман - Прекръсте

06:00 Драгоман - Прекръсте

06:20 Прекръсте –Драгоман

06:20 Прекръсте –Драгоман

7:20 Драгоман - Драгоил

7:20 Драгоман – Драгоил

7:40 Драгоил – Драгоман

7:40 Драгоил – Драгоман

8:30 Драгоман-Табан-Долно Н. Село

 

9:25 Долно Н.Село-Табан-Драгоман

9:25 Горно Н.Село-Чорул-Драгоман

15.00  Драгоман – Прекръсте

15.00  Драгоман – Прекръсте

15.20 Прекръсте – Драгоман

15.20 Прекръсте – Драгоман

16:00 Драгоман – Табан – Долно Н. Село

16:00 Драгоман-Чорул-Долно Н.Село

17:00 Долно Н.Село-Табан-Драгоман

17:00 Долно Н.Село-Чорул-Драгоман

18:00 Драгоман - Драгоил

18:00 Драгоман - Драгоил

8:15 Драгоил - Драгоман

18:15 Драгоил - Драгоман

ВТОРНИК

СЪБОТА

06:00 Драгоман - Прекръсте

7:20 Драгоман-Драгоил

06:20 Прекръсте –Драгоман

7:40 Драгоил–Драгоман

7:20 Драгоман – Драгоил

8:30 Драгоман-Чорул -Долно Н.Село

7:40 Драгоил – Драгоман

9:25 Долно Н.Село-Чорул -Драгоман

8:30 Драгоман – Чорул- Горно Н.Село

10:30 Драгоман -Прекръсте – Беренде

9:25 Горно Н.Село-Чорул-Драгоман

11.00 Беренде - Прекръсте – Драгоман

9:25 Горно Н.Село-Чорул - Драгоман

14:30 Драгоман-Драгоил

15.00  Драгоман – Прекръсте

14:45 Драгоил-Драгоман

15.20 Прекръсте – Драгоман

12:30 Драгоман-Цръклевци

16:00 Драгоман-Чорул-Горно Н.Село

13:00 Цръклевци-Драгоман

17:00 Горно Н.Село-Н.Село-Драгоман

16:00 Драгоман-Табан-Долно Н.Село

18:00 Драгоман - Драгоил

17:00 Долно Н.Село-Табан-Драгоман

18:15 Драгоил - Драгоил

18:00 Драгоман – Драгоил

СРЯДА

18:15 Драгоил – Драгоман

06:00 Драгоман - Прекръсте

 

06:20 Прекръсте –Драгоман

 

7:20 Драгоман – Драгоил

НЕДЕЛЯ

7:40 Драгоил – Драгоман

10:30 Драгоман -Прекръсте – Беренде

 9:25 Долно Н.Село-Табан-Драгоман

11.00 Беренде - Прекръсте – Драгоман

18:00 Драгоман – Драгоил

16.00 Драгоман - Табан - Долно Н Село

18:15 Драгоил – Драгоман

16:00 Драгоман-Табан-Долно Н.Село

17:00 Долно Н.Село-Табан-Драгоман

15.00  Драгоман – Прекръсте

15.20 Прекръсте – Драгоман

16:00 Драгоман-Табан-Долно Н.Село

17:00 Долно Н.Село-Табан-Драгоман

18:00 Драгоман – Драгоил

18:15 Драгоил – Драгоман

ЧЕТВЪРТЪК

06:00 Драгоман - Прекръсте

06:20 Прекръсте –Драгоман

7:20 Драгоман – Драгоил

7:40 Драгоил – Драгоман

8:30 Драгоман-Чорул-Горно Н.Село

9:25 Горно Н.Село-Чорул-Драгоман

12:00 Драгоман-Ялботина-Цацаровци

12:30 Цацаровци-Ялботина-Драгоман

13:30 Драгоман-Църклевци

14:10 Църклевци- Драгоман

15.00  Драгоман – Прекръсте

15.20 Прекръсте – Драгоман

16:00 Драгоман-Чорул-Горно Н.Село

17:00 Горно Н.Село-Чорул-Драгоман

18:00 Драгоман-Драгоил

18:15 Драгоил-Драгоман

 

 
Назад