Съобщение
Вторник, 16 Май 2023 15:18

Във връзка с изпълнението на обект: „Основен ремонт на ул. „Кирил и Методий“, гр. Драгоман“, уведомяваме Ви, че от 17.05.2023 г. ще започнат дейностите по асфалтиране на улица „Кирил и Методий“, което ще наложи преустановяване на движението на МПС по нея. Водачите на МПС ще трябва да използват обходните маршрути за достигане в близост до сградата на СУ „Христо Ботев“.

Въвежда се следната Временна организация на движение: ул. „Рила“ и ул. „Черноризец Храбър“ временно ще са улици БЕЗ ИЗХОД.

Апелираме участниците в движението да се движат с повишено внимание.

ЗАБРАНЯВА СЕ спирането и паркирането на ул. „Кирил и Методий“ . С цел да не бъдат възпрепятствани строителните дейности на обекта, живущите на ул. „Кирил и Методий“ да премахнат автомобилите си от пътното платно за движение до приключване на същите.

Апелираме за разбиране при създалото се неудобство като напомняме, че паркирането на автомобили по новоизградените тротоари на територията на града е забранено и нарушителите подлежат на санкции, съгласно Наредба № 1 на Община Драгоман.

Заповед