УВЕДОМЛЕНИЕ
Четвъртък, 15 Септември 2022 11:02

ДО СОБСТВЕНИЦИТЕ НА ИМОТИ НА УЛ. „РИЛА“, УЛ. „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“ И УЛ. „СВЕТИ СТЕФАН“ В ГР. ДРАГОМАН

Уважаеми жители, във връзка с извършването на строително-монтажни работи по подмяната на водопровода на ул. „Рила“, ул. „Васил Левски“ и ул. „Свети Стефан“ в гр. Драгоман, Ви уведомяваме, че фирмата изпълнител ще подменя сградните водопроводни отклонения, непосредствено в частта, попадаща в регулационните граници на самата улица.

Фирмата изпълнител има желание и възможност да подмени сградните отклонения, продължаващи във Вашия имот при заявено от Ваша страна желание.

На всеки собственик на имот в тази отсечка ще му бъде подменено сградното водопроводно отклонение до самата водомерна шахта в имота му при условие, че откопае и освободи тръбите си до шахтата за своя сметка;

За целта е необходимо да подадете три имена адрес и телефон по един от следните начини:

-        на място при връчване на настоящото уведомление към служителите от общинския инспекторат към община Драгоман;

-        или на следните телефони за контакт:

Боряна Богданова – старши експерт „Управление на проекти и обществени поръчки“ – 0879 103411

Теодора Евстатиева – гл. спец. „Оперативни програми и европроекти“ – 0879 103425

ВАЖНО!!!

Изпълнителят няма ангажимент да подменя СВО попадащи извън регулационните граници на самата улица. В тази връзка се надяваме жителите на съответните имоти да подходят сериозно и отговорно, в случай, че искат същите да им бъдат подменени, и да подадат необходимата информация навреме.

Напомняме също, че в случай, че изпълнителят вече е подменил водопровода в дадена отсечка и предявите претенции за подмяна на сградните Ви отклонения, след като вече строителните дейности по подмяна на водопровода пред Вашия имот са приключили, същите няма да бъдат уважени.