ПОДМЯНАТА НА ВОДОПРОВОДА НА УЛ. „ЗАХАРИ СТОЯНОВ“ В ГР. ДРАГОМАН ВЕЧЕ Е В ХОД
Вторник, 08 Юни 2021 15:31

IMG 7138

Строително-ремонтните дейности на територията на гр. Драгоман продължават с откриването на строителна площадка на още един важен проект за града, а именно: подмяна на водопровода на ул. „Захари Стоянов“ – част от Етап I на проект: „Реконструкция на съществуваща водоснабдителна система и доизграждане на нова в гр. Драгоман, община Драгоман – I етап“. Днес 08.06.2021г. г-н Андрей Иванов – кмет на община Драгоман с кратка реч даде началото на ремонтните дейности на обекта. На откриването присъстваха г-н Младен Маринов – политик, г-жа Николина Ангелкова – политик, г-жа Емилия Милушева – зам. кмет на община Драгоман, г-жа Лидия Банкова – зам. кмет на община Драгоман, представители на строителната фирма, ръководителят на „ВиК“ ЕООД за община Драгоман, както и служители от общинска администрация Драгоман.

IMG 7150

IMG 7176

IMG 7187

IMG 7201

Проектът ще включва подмяна на водопровода, заедно със сградните водопроводни отклонения до регулационните граници на всеки един имот, както и възстановяване на пътната настилка. Ръководството на община Драгоман направи всичко по силите си да започне подмяна на водопровода в града. Наясно е с временно създалото се неудобство за преминаващите моторни превозни средства през града, временните прекъсвания на водоподаването и затрудняването на местното население да достигнат до имотите си, но проекти от такава величина са повод само за гордост. В тази връзка благодарим предварително за разбирането и проявеното търпение на всеки един от Вас!

IMG 7223