ОБЕКТ: „ИЗГРАЖДАНЕ И ОБЗАВЕЖДАНЕ НА ФИЗКУЛТУРЕН САЛОН В СУ „ХРИСТО БОТЕВ“ – УПИ I, КВ. 5, ГР. ДРАГОМАН, ОБЩИНА ДРАГОМАН“ ВЕЧЕ Е В ХОД
Сряда, 31 Март 2021 15:31

1

Днес 31.03.2021г. в двора на СУ „Христо Ботев“, в присъствието на г-н Андрей Иванов – Кмет на община Драгоман, г-жа Емилия Милушева – зам.-кмет на община Драгоман, г-н Младен Бухегер – председател на ОбС Драгоман, г-жа Николина Ангелкова – Народен представител, г-н Младен Маринов – Народен представител, г-жа Росица Иванова – Началник на РУО – София област, г-н Стоян Стоянов – Директор на СУ „Христо Ботев“, представители на Изпълнителя, строителния надзор и служители на общинска администрация Драгоман бе открита строителна площадка на обект: „Изграждане и обзавеждане на физкултурен салон в СУ „Христо Ботев“ – УПИ I, кв. 5, гр. Драгоман, община Драгоман“. Срокът за изпълнение на строително-монтажните работи е 12 месеца, като проектът включва изграждане на физкултурен салон и прилежащи обслужващи и санитарни помещения. Салонът ще бъде свързан с топла връзка към сградата на СУ „Христо Ботев“, с цел по-голямо удобство за неговите ползватели. Ще бъде изградена голяма зала, в която ще могат да се практикуват всякакви видове спорт като футбол, баскетбол, хандбал, волейбол и др.

2

4

3

Освен откриването на строителна площадка на този обект ръководството на община Драгоман, заедно с г-жа Ангелкова направиха инспекция на ремонтните дейности по възстановяването на тротоарната настилка по ул. „Св. Иван Рилски“. Една част от тротоарната настилка бе възстановена през 2019г. със средства от общинския бюджет, а изпълнението на останалата част, която включва тротоарите по цялата дължина на улицата до самия ? край ще бъдат изпълнени със средства, отпуснати с Постановление на Министерски съвет в края на 2020г.

367520247