Най- малките ученици от СУ „Христо Ботев“ ще бъдат посрещнати в реновирана учебна сграда
Понеделник, 14 Септември 2020 16:36

1

Обновената сграда на СУ „Христо Ботев“ - филиал, намираща се в УПИ VIII, кв.8, гр. Драгоман ще посрещне учениците от I до IV клас в напълно обновена сграда. Подменени са: осветителните тела с енергоспестяващи; амортизираното оборудване в тоалетните – нова санитария, настилки от теракотни плочи в санитарни помещения, настилка от устойчив ламиниран паркет в класни стаи и други помещения, шлайфане и полиране на съществуваща мозаечна настилка по коридори, фоайета и входни предверия; подменена е тръбопроводната мрежа с полипропиленови тръби, старите чугунени радиатори са заменени с отоплителни тела с алуминиеви глидери; направена е топлоизолация на покрив и фасадни стени; подмяна на интериорни врати и чисто нов покрив. Сградата е боядисана в свежи тонове, които ще радват малките възпитаници на СУ „Христо Ботев“.

2

3