Обява
Четвъртък, 30 Юли 2020 11:25

До заинтересованите лица и общественост

На основание чл.4, ал.1 от Наредбата за условията и реда за извършване на оценка на въздействието върху околната среда (Наредба за ОВОС, ДВ, бр. 25/2003 г., изм. и доп.)

ОБЩИНА ДРАГОМАН

Ул. „Захари Стоянов” № 26

съобщава

на засегнатото население, че има инвестиционно предложение за Проект

„Допълнително водоснабдяване на селата Чорул и Владиславци от водоснабдителна група „Драгоман“

Настоящото инвестиционно предложение цели допълване на необходимото водно количество за питейно-битови нужди на двете села от водоснабдителна група „Драгоман“. Необходимото допълнително водно количество за двете села ще се вземе от черпателния резервоар на Помпена станция II –ри подем, намираща се в поземлен имот 016022 в землището на с. Чуковезер с ЕКАТТЕ 81699 и поземлен имот 000062 в землището на с. Чорул с ЕКАТТЕ 81579. От черпателния резервоар на помпена станция „II-ри подем“ ще бъде предвиден за изграждане нов тласкателен водопровод до черпателния резервоар в с. Чорул, оразмерен за общото водно количаство за двете села.

За контакти: Теодора Евстатиева, общ. Драгоман, тел.: 0879 103 425–гл. сп. „Оперативни програми и европроекти“

Писмени становища и мнения се приемат в РИОСВ, гр. София – 1618, бул. „Цар Борис ІІІ” № 136, ет. 10, e-mail: Е-мейл адресът e защитен от спам ботове.

Приложение:
1.Информация по чл.4, ал.3 от Наредбата за ОВОС