Коледната елха пред община Драгоман засия.
Петък, 06 Декември 2019 11:51

1

Днес, преди запалването на коледната елха бяха отличени участниците в конкурс за есе на тема „ Доброволец – призвание и кауза“. Възпитаниците на СУ „Христо Ботев“, които взеха участие и бяха наградени са:
I място – Александра Александрова – 12
II място – Даниса Иванова – 7 клас
III място – Ангелина Ангелова – 7 клас
Връчена бе и специална награда за „Най – емоционално есе“ на Лидия Стефанова – 7 клас.
Андрей Иванов награди отличените деца и пожела на всички много здраве, уют и светли празници.
2

3

4

5

8

С празнична програма подготвена от децата от СУ „Христо Ботев“ и НЧ „Мелдия 2012“ сложихме началото на коледните празници.

7

6

Вечерта завърши с много снимки, детски смях и коледно настроение!
Изключително много сме благодарни на фирма "ПИ ЕНД ПИ 2011", които направиха голямо дарение във вид на коледна украса, която бе раздадена на кметствата и подразделенията в община Драгоман, за да бъде коледата още по-вълшебна. Благодарим Ви, добри хора!

9