СЪОБЩЕНИЕ ЗА ПРОВЕРКА В ИЗБИРАТЕЛНИТЕ СПИСЪЦИ
Понеделник, 16 Септември 2019 12:23
Чрез сайта на Главна дирекция „Гражданска регистрация и административно обслужване“ към Министерство на регионалното развитие и благоустройството, всеки избирател може да направи справка за номера на избирателната секция и мястото на гласуване за избори за общински съветници и кметове на 27.10.2019 г.
Сайта може да бъде достъпен на адрес: https://www.grao.bg/elections/Secure/Public/EgnSearch.cshtml
Чрез сайта може:
  • Да се направи справка по ЕГН или адрес за номера на избирателната секция и мястото на гласуване.
  • Да се подаде искане за гласуване по настоящ адрес по електронен път. Тази услуга е достъпна след идентификация с електронен подпис и е предназначена както за гражданите, така и за общинските администрации.
  • Да се информирате за секциите и местата на гласуване.