Поредната благотворителна инициатива
Четвъртък, 05 Април 2018 13:37
 По повод Великденските празници, на 04.04.2018 г., потребителите от редица социални услуги на територията на община Драгоман бяха зарадвани от Звено за предоставяне на социални услуги с вкусен Великденски козунак. В благотворителната акция се включиха БМЧК, БЧК и Социален патронаж. Раздадени бяха над 150 козунака с пожелания за здраве и уют в домовете. Инициативата бе посрещната с усмивки от всички потребители и предизвика умиление и добро настроение.
За своето активно участие от началото на годината доброволците от БМЧК бяха посрещнати от г-н Андрей Иванов – кмет на община Драгоман, в Заседателната зала на община Драгоман. Той им благодари за непрекъснатия стремеж към добротата, самоинициативите им и отделеното от тях лично време. Децата бяха зарадвани с подаръци от община Драгоман и пожелание да бъдат все така всеотдайни и напористи!