РАБОТНА СРЕЩА ПО ПРОЕКТ: „РЕКОНСТРУКЦИЯ НА ПОМПЕНА СТАНЦИЯ НЕДЕЛИЩЕ – II-РИ ПОДЕМ“
Понеделник, 02 Април 2018 15:53

На 28.03.2018 г. в Заседателната зала на Община Драгоман в гр. Драгоман се проведе работна среща по проект „Реконструкция на помпена станция Неделище – II-ри подем“, на която присъстваха Андрей Иванов- кмет на община Драгоман, инж. Таня Бенинска – главен инженер на община Драгоман, представители на фирмата изпълнител на строително- монтажните работи по проекта, проектанти, строителния надзор и представители от отдел „Програми и проекти“. На срещата се обсъдиха организационни въпроси по изпълнение на проекта. Както вече беше съобщено, на 18.12.2017г. Община Драгоман получи финансиране от Министерството на регионалното развитие и благоустройство (МРРБ) за реализирането на проекта, но поради лошите метеорологични условия, неговото изпълнение бе забавено. Очаква се в края на месец април да започнат строително – монтажните работи.