Съобщение
Четвъртък, 18 Януари 2018 10:37

Уважаеми съграждани,
       Защо се получава така, че сякаш не можем да се приспособим към физическата природа, без да я унищожим? Това е въпросът, който си задаваме всички рано или късно. Отговорът може би се крие някъде дълбоко в нас и чака да бъде открит. Ние всички сме свидетели на промените в климата, не само в глобален мащаб, но и тук в нашата община в която живеем. Всяко действие днес определя живота и бъдещето на децата ни утре! Опазването на околната среда е неразделна част от настоящето!
            Обръщаме се с призив към Вас да не изхвърляте безразборно отпадъците си в околната среда, независимо от техния характер. Ако се чудите къде да го направите, обърнете се към нас - Общинската администрация Драгоман за помощ и съдействие! Ние винаги сме отворени и ангажирани за разрешаването на всеки един проблем, касаещ опазването на нашата безценна природа.

„Бъди промяната, която искаш да видиш в света!“
 Махатма Ганди (1869–1948)