„Коледният дух продължава да ни радва”
Петък, 29 Декември 2017 11:51
Коледа придава една магическа сила на децата със своите блестящи светлини, лакомства, радост, любов и най-вече така дългоочакваните коледни подаръци. На 28 декември общинска администрация Драгоман зарадва  две семейства с тризнаци. Шестте малчугана със своите родители бяха на гости в заседателната зала на общината, където нашите приятели от фирма „Юроспийд” с. Петърч им подариха 2 телевизори и много други подаръци. Подаръци получиха и от ръководството на община Драгоман.
Коледно – Новогодишните празници са време, в което хората отварят сърцата си и за децата, лишени от родителски грижи и семеен уют. Подаръци бяха раздадени и в Кризисен център за деца, жертва на трафик и насилие (КЦДЖТН) и Център за настаняване от семеен тип за деца и младежи ЦНСТДМ гр. Драгоман”. Неописуемите емоции от страна на  децата ни показаха за пореден път, че по Коледа стават чудеса.