Детска градина „Радост“ изпълни успешно своя проект, финансиран от ПУДООС - „ЗА ЧИСТА ОКОЛНА СРЕДА – 2017г.“ на тема „Обичам природата – и аз участвам!“
Понеделник, 30 Октомври 2017 13:40

1

От 517 детски градини в страната, подали заявление към ПУДООС / Предприятие за управление на дейностите по опазване на околната среда/ , и финансирани 122 от тях, нашата детска градина е една от спечелилите проекти с финансиране до 5000лв. от Предприятието. С това стана възможно закупуването на нови съоръжения за игра- влакче, люлки, пързалки, кошчета за отпадъци, с монтаж на ударопоглъщаща настилка под тях. Проектът, който е втори спечелен проект към ПУДООС, бе реализиран за срок от един месец и избрахме 15 септември за тържественото му откриване. Грижата по опазването му е обща, защото радостта и щастието на децата ни е обща цел!