Поздравление на кмета на община Драгоман по случай Деня на българската община
Четвъртък, 12 Октомври 2017 08:23

Уважаеми служители на общинска администрация,

Дами и господа,

Поздравявам ви с 12 октомври- Деня на българската община!

Отправям най-сърдечни поздрави към всички, които работят за изграждане авторитета на местното самоуправление. Пожелавам на всички общински служители, на общинските съветници, на кметовете на населени места и кметските наместници крепко здраве и професионални успехи за реализиране на очакванията и изискванията, които поставят пред нас гражданите на нашата прекрасна община. Нашата работа е отговорна, защото тя касае всички аспекти на живота на местната общност. Затова от нас се изисква много компетентност, много търпение, много желание и съпричастност.

С благодарност за Вашите усилия Ви пожелавам най-вече здраве и последователност в стремежа да постигнем едно по-високо ниво в работата си, което ще е от полза за нашите съграждани.

Честит празник!

С уважение,