Празник в детска градина „Радост“, гр. Драгоман
Петък, 15 Септември 2017 16:54

IMG 97982

Началото на учебната 2017/2018 година бе празнично отбелязано в детска градина „Радост“, гр. Драгоман. Празникът премина с много песни, танци и игри, в които участваха децата от всички групи.
   Събитието бе уважено от заместник – кмета на община Драгоман г-жа Емилия Милушева, която отправи своите пожелания към децата и откри новите детски съоръжения за игра, чието закупуване е резултат от спечеления от Детска градина „Радост“ проект, финансиран от националната кампания на Предприятието за управление на дейностите, по опазване на околната среда /ПУДООС/ -  „ЗА ЧИСТА ОКОЛНА СРЕДА – 2017г.“ на тема „Обичам природата – и аз участвам!“
 Г-жа Дорутева, директор на детската градина, с гордост показа и новоремонтираните помещения, които се отличават с ярки слънчеви цветове и внасят много настроение в детските души.
   От името на Ръководството на община Драгоман, най – големите възпитаници на детската градина, които днес започват своята предучилищна подготовка, получиха подарък – книжка, с която да затвърждават своите успехи по пътя на знанието.