Празнично откриване на новата учебна 2017/2018 година в СУ „Христо Ботев” гр. Драгоман
Петък, 15 Септември 2017 17:51

IMG 30762

Днес,  15 септември,  в СУ „ Христо Ботев”  гр. Драгоман  тържествено бе открита  новата учебна година.  Гости на тържеството бяха кметът на община Драгоман г-н Андрей Иванов, общинска администрация и родители. Приветствени слова към първокласниците и всички ученици, учители и родители поднесоха директора на СУ „ Христо Ботев”  г-н Стоян Стоянов и г-н Андрей Иванов - кмет на община Драгоман. От името на родителите приветствие поднесе Ани Пейчева – майка на първокласник.
По традиция енорийския свещеник отец Асен Асенов отслужи празничен водосвет и благослови да бъде успешна, здрава и спорна новата учебна година, след което първокласниците бодро и тържествено преминаха през символичния цветен венец.  В тържествената зала на СУ „ Христо Ботев” всички първокласници получиха подарък от името на ръководството на община Драгоман с пожелания за ползотворна година.
Общинска администрация Драгоман пожелава спорна и успешна нова учебна година на всички ученици, учители и родители!  Много здраве, сили, късмет и успех!