Община Драгоман търси да назначи работник за длъжността „Изпълнител - шофьор“ към дейност „Общинска администрация“
Вторник, 05 Септември 2017 15:41

Преки задължения

1. 1.Да организира и осъществява транспорта на кмета на общината.
  2. 2.Организира и участва в  годишните  инвентаризации;
  3. 3.Отговаря за  служебния автомобил  на общината;
  4. 4.Следи за нормалната работа на двигателя и спазва правилата за безопасност на движението.
  5. 5.Явява се на работа без да е употребил алкохол или друго упойващо средство и осъществява дейността си по превозване на хора, стоки и материали само след получаване на заверен пътен лист.
  6. 6.Описва в пътния лист данните за извършените курсове и се отчита ежемесечно за средствата, изразходвани за гориво, смазочни материали и други консумативи за автомобила.
  7. 7.
  8. 8.изпълнява и други задачи, възложени от директора на дирекцията и кмета в рамките на основната цел и областите на дейност.

Изисквания за заемане на длъжността

1. 1.Образование -  средно
  2. 2.Медицински изисквания - физически и психически здрав.
  3. 3.Свидетелство за управление на МПС , категория В

Заявления  се приемат  на гише „Деловодство“ в община Драгоман всеки работен ден от 08,00ч. до 17,00ч.