СЪОБЩЕНИЕ
Четвъртък, 09 Март 2017 09:57

Относно: Обучение на СИК във връзка с произвеждането на избори за народни представители на 26.03.2017г.

Във връзка с предстоящото произвеждане на изборите за народни представители на 26.03.2017г. , Общинска администрация – Драгоман уведомява политическите партии и коалиции, имащи представители в СИК и всички членове на СИК на територията на общината, че обучението на комисиите от представители на Районната избирателна комисия – София област ще бъде проведено на 17.03.2017г. от 17.30 ч. в Заседателната зала на СУ „Христо Ботев“ гр. Драгоман.

Местните представителства на политически партии и коалиции от партии осигуряват присъствието на своите представители. В обучението задължително участват всички членове на секционни комисии.

Технически екип по подготовка на изборите

от Общинска администрация Драгоман