КОНКУРС ЗА ИЗРАБОТВАНЕ НА КОЛЕДНА КАРТИЧКА
Петък, 23 Декември 2016 11:12

1.1

На 21.12.2016 г. по повод съвместната инициатива между община Драгоман и „Екоколект” АД в заседателната зала на община Драгоман бе проведено още едно вълнуващо мероприятие, насочено към децата и техния талант – КОНКУРС ЗА ИЗРАБОТВАНЕ НА КОЛЕДНА КАРТИЧКА. Представени бяха множество красиви и оригинални коледни картички, изработени от екологични (рециклирани) материали, които бяха оценени и щедро наградени от организаторите на мероприятието. Сред близо 30 участника в тази творческа инициатива отличени бяха:
       - Първо място заслужено получи Нанси Йорданова от 5 клас, която грабна чисто нов таблет.
       - Второто място бе отредено на Петьо Петров също от 5 клас, който получи MP3/МP4 player.
       - Третото място журито присъди на Симона Богомилова от 7 клас, която се сдоби пък с стерео слушалки.
     Но наградите не свършват дотук………………
     Всички участници получиха почетни грамоти за участие от организаторите на събитието, като специални награди получиха и Емануел Костадинов от 5 клас – за най-голям брой направени коледни картички, Виктория Лозанова – за най-голяма коледна картичка, както и още няколко възпитаника на СУ „Христо Ботев” гр. Драгоман – за най-забележителна изработка на коледна картичка от екоматериали.
   Честито на победителите и благодарности на всички деца, които взеха участие в конкурса!
    Дни преди навечерието на най-светлия христянски празник – Рождество Христово, пожелаваме на Вас и Вашите семейства много здраве, късмет и благоденствие през Новата 2017 година.