ОБЯВЛЕНИЕ
Понеделник, 13 Юли 2015 09:56

ОБЩИНА ДРАГОМАН във връзка с разпоредбата на чл. 128, ал.1 от Закона за устройство на територията

СЪОБЩАВА, че в брой 51 на „Държавен вестник” от 07.07.2015 г. е публикувано обявление на окончателен проект на подробен устройствен план /ПУП/ - парцеларен план за елемент на техническата инфраструктура – линеен обект извън границите на урбанизираната територия за обект : „Междусистемна газова връзка България – Сърбия“ в участъка на българска територия, с трасе на газопровода през землищата на гр. Драгоман, с. Чуковезер, с. Драгоил, с. Чорул, с. Владиславци, с. Ново Бърдо и с. Калотина, община Драгоман.

ВЪЗЛОЖИТЕЛ на проекта  е  община Драгоман

В едномесечен срок от обявлението в „Държавен вестник” заинтересуваните лица могат да направят писмени възражения, предложения и искания по проекта до общинската администрация, гр. Драгоман.

Проектът е достъпен и може да бъде разгледан в стоя № 11 в сградата на Общинска администрация – Драгоман, 3-ти етаж.

Приложение: обявление в ДВ бр. 51/07.07.2015 г.