Открит урок по родолюбие в ЦДГ "Радост"
Понеделник, 24 Ноември 2014 12:46

IMG 0572

Днес, 24 ноември, от  9.00 ч. в ЦДГ „Радост“ , в присъствието на кмета на община Драгоман и много родители, дечица от подготвителна група – 6 годишни под умелото  ръководство на обучаващата ги учителка г-жа Екатерина Ценова,  изнесоха открит урок по родолюбие. С много вълнение и  спонтанна детска непринуденост  децата показаха завидно добри знания по география на България, отличителните символи и знаци  на нашата родина, оцветиха за кратко време  трицветното българско  знаме и изпяха с много вдъхновение „Де е България?“ и други  родолюбиви  песни. В знак на доброто им представяне при първия открит урок кметът на общината Андрей Иванов подари на цялата група голям плазмен телевизор, лично дарение от него в навечерието на Коледните празници, и пожела  на всички здраве, успехи в овладяване на знанията, разнообразни  опознавателни екскурзии, забавни детски мигове и много радост.