Заключителна пресконференция по проект „По-добра ефективност при изпълнението на местни политики в община Драгоман”
Петък, 17 Октомври 2014 08:41

aaas

На 08.10.2014 г. в заседателната зала на община Драгоман се проведе заключителната пресконференция по проект „По-добра ефективност при изпълнението на местни политики в община Драгоман

По време на пресконференцията бяха представени постигнатите цели и реализираните в границите на проекта дейности, като бяха изготвени: Програма за опазване на околната среда на община Драгоман 2014-2020, Програма за управление на дейностите по битови отпадъци в община Драгоман 2014-2020, както и ефективни правила и методи за мониторинг и контрол на общинската политика за опазване на околната среда на община Драгоман, придружени от Наръчник по тяхното прилагане. Проектът се осъществява с финансовата подкрепа на Оперативна програма "Административен капацитет” 2007-2013., съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд.