Покана
Събота, 04 Октомври 2014 16:54

Уважаеми колеги,

Имаме удоволствието да ви поканим на заключителна пресконференция по проект „По-добра ефективност при изпълнението на местни политики в община Драгоман, която ще се проведе на   08.10.2014 г.  от 15:30 часа в Община Драгоман, ул. „Захари Стоянов” № 26.

По време на пресконференцията ще бъдат представени постигнатите цели и изпълнените в рамките на проекта дейности, като бяха изготвени:

-          Правила и методи за мониторинг и контрол;

-          Наръчник за прилагане на механизма за мониторинг и контрол на общинската политика за опазване на околната среда;

-          Програма за опазване на околната среда на община Драгоман 2014 – 2020;

-          Програма за управление на дейностите по битовите отпадъци на община Драгоман 2014 -2020

по Договор за безвъзмездна финансова помощ № 13-13-145/16-01.2014 г. по проект „По-добра ефективност при изпълнението на местни политики в община Драгоман”, който се осъществява с финансовата подкрепа на Оперативна програма „Административен капацитет”, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд.