"Първа копка" на спортната зала в гр.Драгоман
Четвъртък, 07 Август 2014 13:56
IMG 8486

На 07.08.2014г. от 11:00 часа в гр.Драгоман с необходимата тържественост пред много жители и гости на общината, администрация, строители, надзор и проектант бе направена „първа копка“ и бе даден старт на строителните дейности по Проект „Интегриран проект за развитие на услуги за спорт и отдих на територията на община Драгоман“, финансиран от Програмата за развитие на селските райони, по Мярка 321 „Основни услуги за населението и икономиката в селските райони”. Стойността на проекта е 5 827 628,00лв без ДДС  и предвижда изграждане на спортна зала, трибуни и съблекални в гр.Драгоман, както изграждане на кътове за отдих в 12 села в община Драгоман.

Кметът Андрей Иванов  приветства присъстващите, подчерта голямото значение на проекта за жителите на община Драгоман и пожела успешна и безаварийна работа на фирмата-изпълнител Обединение „Спорт за всички“.