Покана
Вторник, 29 Юли 2014 10:49

nepoznata1

Относно: Участие в пресконференция по Проект “Непознатата България – Откритието – Западни покрайнини”, Договор № BG161PO001/3.2-02/2011/028, Водещ партньор: Община Трън, Партньори: Община Брезник, Община Драгоман и Община Сливница.

Партньори по проекта: Община Трън, Община Брезник, Община Драгоман, Община Сливница

Уважаеми ДАМИ И ГОСПОДА,
          С настоящата покана бихме желали да Ви информираме за възможността да вземете участие във финална пресконференция по проект “Непознатата България – Откритието – Западни покрайнини”, Договор № BG161PO001/3.2-02/2011/028. Проектът се осъществява с финансовата подкрепа на Оперативна програма „Регионално развитие” 2007 – 2013г., съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейски фонд за регионално развитие.

wdcewde

Пресконференцията има за цел да популяризира проектното предложение и да информира общността за постигнатите резултати в изпълнение на дейностите по проекта.
Пресконференцията ще се проведе на 01.08.2014 г./петък/ от 13.00 часа в гр. Трън, Народно читалище „Гюрга Пинджурова-1895г.“, вход „Камерна зала“, втори етаж.
За повече информация: Екатерина Цветанова – Ръководител проект “Непознатата България – Откритието – Западни покрайнини”, тел. 0886 19 91 80, e-mail:  Е-мейл адресът e защитен от спам ботове.

Приложение: Програма на пресконференцията

*Регистрацията на присъстващите ще се извърши на място, в деня на провеждане на  събитието.