Годишно - отчетно събрание на общинската организация на БЧК Драгоман
Понеделник, 30 Декември 2013 14:30

IMG 6906 IMG 6907

На 20 декември 2013 г., в навечерието на Коледните и новогодишни празници, Общинската организация на БЧК Драгоман проведе своето годишно - отчетно събрание. В препълнената заседателна зала на общината активно участие в разискванията по отчетния доклад за 2013 г. и проекто-решенията за работа през 2014 г. взеха както членове на организацията и младите участници от БМЧК  / /Български младежки червен кръст/ - Драгоман, така и гостите на мероприятието -  г-жа Диана Андреева – Директор на Областен съвет на БЧК, г-н Андрей Иванов – кмет на община Драгоман, г-жа Розалия Иванова – гл. счетоводител на Областен съвет на БЧК, г-жа Светлана Димитрова – гл. специалист в Областен съвет на БЧК, г-жа Анна Накова - гл. счетоводител на община Драгоман и др. Добра оценка, топли приветствия и ценни препоръки за бъдещата  хуманитарна и социална дейност получиха и ръководството на Общинската организация на БЧК,  и ръководството на БМЧК- Драгоман.